Ke stažení zdarma PDF

Mám zánět dásní

Pokud Vám Vaše dásně krvácí, máte je nateklé, citlivé a plivete krev při čištění zubů, máte zánět dásní. Nemusíte se ale bát! Pokud máte  zánět dásní, můžete se toho zbavit pravidelným pročišťováním dutiny ústní správnými pomůckami.

V tomto dokumentu naleznete dané pomůcky, které jsou zapotřebí. Nalezneme zde opět dva stupně. První stupeň představuje základní set zubních pomůcek, které byste určitě měli mít, pokud máte zánět dásní. 

V druhém stupni Vám představím rozšířený set zubních pomůcek, kde Vám tyto pomůcky pomohou k tomu, abyste se zánětů dásní zbavili úplně a také abyste měli své zuby zdravé a krásné do konce života.

Jsem Klára

Ahoj, moje jméno je Klára Lípová a jsem zubní technička. Už několik let se věnuji své profesi a pod rukami mi prošly tisíce zubů a stovky zubních náhrad.

Poměrně nedávno jsem však zjistila, že většina osob nikdy v životě od svého zubního lékaře, popřípadě od své zubní hygienistky, nikdy neměla žádnou odbornou instruktáž o tom, jak se správně drží zubní kartáček, jak vypadá správný zubní kartáček a nebo jak vypadá správná technika čištění zubů.

Proto jsem se rozhodla, že pro Vás vytvořím jednak tyto dokumenty, které si můžete zdarma stáhnout, ale také jsem natočila tři kurzy, ve kterých Vás naučím, jak tyto zubní pomůcky používat a mnoho dalšího. Chtěla bych, abyste i Vy měli krásné a zdravé zuby do konce života. Ano, nemusí to být jen sen!

Podívejte se na mé kurzy

Jak na zubní kaz

Jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít? Podívejte se na má videa zdarma, která jsem pro vás natočila.

Jak na zdravé zuby

Naučím vás jaké zubní pomůcky používat, jak si správně čistit zuby a mnoho dalšího…

Jak na dětské zoubky

Víte, že dudlík miminka bychom neměli olizovat? Přenášíme tím tak bakterie do úst dítěte.

Nevybrali jste si?

Vstupte do naší skupiny

Budu ráda, pokud se připojíte k ostatním do mé Facebookové skupiny. Můžete získat cenné rady a poznatky nejen ode mne.