Mé spolupráce

Od chvíle, kdy jsem založila tento projekt, jsem získala spoustu nových zkušeností a také spoluprací. Hned v mých začátcích jsem dostala nabídku natočit pro posluchače podcast s firmou Hu-Fa dental. Tento podcast si můžete poslechnout i dnes na Spotify. Později se mé spolupráce rozšířily o firmy nekamen.cz, Stream.cz, Oral-B, nazuby.cz a další. Všech spoluprací si nesmírně vážím a jsem za ně moc ráda.

Máte zájem o spolupráci i Vy? Kontaktujte mě prosím přes níže přiložený formulář. Budu se těšit!

Oral-B Professional
Dostupná péče o ústní dutinu pro každého
nazuby.cz
Jsme specialisté na dentální hygienu s 12 lety zkušeností. Prodáváme přes 1900+ produktů na zuby a doručujeme do druhého dne.
Ornamenti
Kvalitní stříbrné a pozlacené šperky pro ženy.Jsou vyrobené z kvalitního sterlingového stříbra AG 925 nebo chirurgické oceli. Šperky zlaté barvy jsou pozlacené 18k zlatem.
Nekamen.cz
Stojánky na dentální pomůcky. Tyto skvělé materiály z USA jsou z nejkvalitnějších materiálů vůbec.
Biorepair
Již více než 10 let se Biorepair® stará o zubní sklovinu. Biorepair je jediná zubní pasta na světě, která obsahuje novou sklovinu v tubě díky biomimetickým molekulám microRepair®.
Stream
Stream.cz je videoportál společnosti Seznam.cz. V roce 2007 byl Stream.cz v rámci internetové ankety Křišťálová Lupa vyhlášen Projektem roku.
Splash Brush
"Po 43 letech praxe v zubním lékařství jsem své know-how zúročil vytvořením nového zubního kartáčku." MUDr. Jozef Šesták
Previous slide
Next slide

Facebook

Budu ráda, pokud se připojíte k ostatním do mé Facebookové diskuzní skupiny. Můžete získat cenné rady a poznatky nejen ode mne.

Instagram

Na této síti mám přes 1200+ sledujících, kteří mi věří a pravidelně mi příspěvky komentují a ptají se na různé dotazy. Připojte se i Vy ať Vám něco neuteče.

Stream

Zde naleznete všechna videa zdarma, která pro Vás natáčím na jednom místě. Podívejte se i Vy na krátká informativní videa, která dnes hýbou světem.

Youtube

Na mém YouTube kanálu naleznete opět informativní videa. Videa jsou veselá a věřím, že pobaví. Přihlaste se i Vy k odběru, ať Vám neutečou novinky.