Největší kurz

Jak na zdravé zuby

Tento kurz je můj nejobsáhlejší a zatím největší kurz, který jsem dosud pro vás natočila. Zde vám vysvětlím vše okolo zubů, co vás zajímá. Dozvíte se v něm spoustu zajímavostí, a také se přesvědčíte, že správná technika čištění zubů a správná ústní hygiena není tak složitá, jak si nyní můžete myslet.

Přehrát video

Zásadní problém

Nekvalitní ústní hygiena

Když jsem pro vás dotočila kurz o zubním kazu, došlo mi, že sice nyní víte vše o zubním kazu, ale k tomu, abyste si zachovali své zuby až do konce života, budete potřebovat vědět více informací.

Zásadní problém dnes je ten, že většina osob nikdy od svého zubního lékaře nebo od své zubní hygienistky  nedostala instruktáž, jak si správně čistit zuby nebo jak důležité je používat mezizubní kartáčky.

Nabízím řešení

Online kurz s Klárou

Na základně toho jsem se rozhodla, že vám natočím další kurz, který bude se zaměřením na to, abych vás naučila, jak vypadá správná technika čištění zubů a abyste si odnesli i všeobecné informace o tom, jak se správně drží zubní kartáček, jakou tvrdost zubního kartáčku bychom měli používat a jaké všechny pomůcky jsou zapotřebí k čištění úst. A spoustu jiných informací..

Po zhlédnutí mých videí upřímně doufám, že změním váš nynější pohled na ústní hygienu a že svým zoubkům věnujete více pozornosti.

Obsah kurzu

Zubní kartáčky

1 lekce

V první lekci se spolu podíváme na to, jaké různé typy zubních kartáčků na trhu v dnešní době máme. Jednotlivé kartáčky si spolu rozdělíme do dvou skupin a na závěr vám řeknu, kde dané zubní kartáčky zakoupíte a kolik peněz za ně zaplatíte. 

V praktických videích vám ukážu názorně jednotlivé zubní kartáčky přímo na kameru, jak v reálu vypadají a na co si máte dát obzvlášť pozor při nakupování.

Špatná ústní hygiena

2 lekce

Zde v této kapitole se podíváme na to, jaké onemocnění dutiny ústní může nastat, pokud nebudeme aplikovat správnou ústní hygienu, a pokud nebudeme čistit správnou technikou.

Vyjmenuji vám i jednotlivé zubní náhrady, které denně zubní technici zhotovují pro jejich pacienty. Řeknu vám i ceny zubních náhrad a myslím si, že díky těmto cenám váš názor na špatnou ústní hygienu rychle přehodnotíte.

Jakou nejvyšší částku si myslíte, že pacienti běžně platí za zubní náhradu?

Záměna povolání

3 lekce

Ve třetí lekci mi přišlo velmi důležité vám vysvětlit jednotlivé zubní profese. Mnohdy si pacienti pletou zubního technika se zubní hygienistkou. 

Řeknu vám, zda je lepší chodit na preventivní prohlídky k zubnímu lékaři nebo ke zubní hygienistce a případně jakou částku byste si měli připravit.


zubních náhrad
0 +

kurzů na zuby
0

dotazů o zubech
0 +

rad okolo zubů
0

Bělení zubů

4 lekce

Čtvrtá lekce vám objasní, jaké bělení zubů je to nejlepší. Kolik druhů bělení vlastně máme a samozřejmě vám prozradím i finanční stránku jednotlivých bělení. 

Řeknu vám, která látka je ta jediná, která zuby dokáže opravdu vybělit dlouhodobě a která vám zuby nijak nepoškodí. 

Na závěr vám ukážu jednotlivé výsledky dotazníku, který jsem pro vás vytvořila. Odpovědi jednotlivých pacientů na to, jestli je pro ně  vzhled jejich chrupu důležitý, jsou opravdu zajímavé.

Marketingové tahy

5 lekce

Tato kapitola vám odhalí všechny firmy, které se snaží z lidí dělat hlupáky. Řeknu vám jednotlivé „bělící metody firem“, které ani zdaleka nefungují, ale přesto dané reklamy  na člověka útočí takovým stylem, že se neudržíme a přece si ten daný produkt zakoupíme, jen ze zvědavosti.

Mnohdy utratíme neskutečné peníze za produkt, který nám může jen ublížit na zdraví. Tyto peníze já vám pomohu ušetřit a také vám v praktickém videu ukáži jednotlivé marketingové taháky, které si i moji blízcí zakoupili kvůli zajímavé reklamě a jen jim to uškodilo na jejich zdraví.

Rovnátka

6 lekce

Často se mě ptáte na druhy zubních rovnátek, jaké jsou ty nejlepší a co bych vám doporučila. 

Tato lekce vám odpoví na všechny dotazy ohledně rovnátek. Ukáži vám, jak špatná ústní hygiena kolem fixních rovnátek vám může vytvořit neestetické zabarvení zubů a jakou sumu byste si měli připravit, pokud se chystáte zubní rovnátka nosit. 

Rozdělíme si rovnátka na fixní, snímatelná a neviditelná rovnátka a ukáži vám i názorně v praktickém videu čištění daných rovnátek.

Pomůcky k čištění

7 lekce - Bonusová

Tuto lekci jsem nazvala jako bonusovou. Ukáži vám, jaké zubní nitě jsou pro vás ty nejlepší. Jak vůbec zubní nitě dělíme, jaké mezizubní kartáčky v dnešní době na trhu máme a poradím vám, jak si vybrat ten správný mezizubní kartáček. 

Podíváme se spolu na jednotlivé zubní pasty, na jejich rozdíly a poradím vám, které zubní pasty určitě nekupovat. Přiložila jsem vám opět k této lekci spoustu praktických videí, takže určitě se v mém povídání neztratíte a budete přesně vědět o čem mluvím. 

V poslední řadě se spolu podíváme na ústní vody. Věděli jste, že pokud máte citlivá ústa, tak byste neměli používat ústní vody s obsahem alkoholu? 

Pro koho kurz je a pro koho není?

Přehrát video

Ukázka z kurzu

Video náhled

V tomto videu bych Vám ráda chtěla ukázat kurz, jak vypadá zevnitř. Ukáži Vám, že pohybování v kurzu je snadné a určitě se nemusíte bát, že byste se během sledování všech videí ztratili.

Kolik to stojí?

749 Kč

Za svou prací si stojím

Klára Lípová, DiS.

Za svou prací si stojím, ale pokud byste i přesto nabyli dojmu, že můj kurz vás nic nového nenaučil nebo v něm nenaleznete žádné nové informace, ráda vám do třiceti dnů, po zakoupení kurzu, vrátím vaše peníze zpět na účet.