Dětský kurz

Jak na dětské zoubky

V tomto kurzu se zaměřuji výhradně na dětské zoubky. Začínám tento online kurz povídáním o těhotenství a o vývoji zoubků během něj. Dále pokračuji s videi, kde mluvím o prvních zoubcích dítěte až po videa, kde děti jsou už teenageři.

Přehrát video

Trable maminek

Jak na to?!

Určitě když plánujete být skvělými rodiči, tak vás zajímá i to, jak správně se starat o zoubky vašich dětí. Mnohdy je ale velmi těžké najít na internetu informace, které byste měli okamžitě po ruce, když je nutně potřebujete. 

Například když nutně potřebujete zjistit, jestli se dětem mají čistit zoubky pomocí zubní pasty s fluoridy nebo jaký zubní kartáček je pro děti ten nejlepší?!

Nabízím vám řešení

Nikdy v tom nejste sami...

Pro vás, kteří máte rádi informace hezky přehledně a na jednom místě, jsem vytvořila tento online dětský kurz. V tomto kurzu jsem popsala vše, co je potřebné ke správné ústní hygieně dětí. 

Vysvětlím vám kdy, jak a čím začít s čištěním úst dítěte. Na závěr kurzu si povíme i o dětech 15+. Nyní už strach mít nemusíte, nejste v tom sami..

Obsah kurzu

Dětské zoubky - 1.část

1 lekce

V tomto kurzu začínám povídat o vývoji dětských zoubků, které se vytváří už během těhotenství. Prozradím vám, jakou správnou stravu by měla budoucí maminka jíst a jaký problém může nastat, pokud si pravidelně hned po nevolnosti během prvního trimestru čistíte zuby.

Dále se podíváme na první dny miminka, jak očišťovat dásně miminku a jak se začít starat o první zoubky. V poslední řadě probereme dětské zoubky od tří let.

Samozřejmě nemohu opomenout i praktická videa, kde vám názorně ukáži jednotlivé pomůcky k čištění úst miminka.

„Lepší, než cucání palečků, je jednoznačně správný dudlík“

Klára Lípová, DiS.

Dětské zoubky - 2.část

2 lekce

V druhé lekci navazujeme na lekci první. Budu vám povídat o dětských zoubkách od 6 let. Prozradím vám, který zubní kartáček v tomto věku už je zapotřebí a jakou zubní pastu už můžeme použít. 

Pokud vás trápí i to, že nevíte, jak své děti motivovat k čištění, nezoufejte. Pro vás jsem našla dokonalé řešení, které si děti zamilují. 

Od dětských zoubků se dostaneme až k dutině ústní samotných teenagerů. Prozradím vám, jak piercingy v ústech mladistvých ničí mnohdy i nevratně zuby a řeknu vám, jak často bychom měli docházet na preventivní prohlídky k zubní hygienistce.

Pro koho kurz je a pro koho není?

Přehrát video

Ukázka z kurzu

Video náhled

V tomto videu bych Vám ráda chtěla ukázat kurz, jak vypadá zevnitř. Ukáži Vám, že pohybování v kurzu je snadné a určitě se nemusíte bát, že byste se během sledování všech videí ztratili.

Kolik to stojí?

349 Kč

Za svou prací si stojím

Klára Lípová, DiS.

Za svou prací si stojím, ale pokud byste i přesto nabyli dojmu, že můj kurz vás nic nového nenaučil nebo v něm nenaleznete žádné nové informace, ráda vám do třiceti dnů, po zakoupení kurzu, vrátím vaše peníze zpět na účet.  

K této stránce nemáte přístup

Jak to napravit?

Klikněte na tlačítko níže a podívejte se, co vše najdete v kurzu. V případě dotazů mi určitě neváhejte napsat :)