Kurz zdarma

Jak na zubní kaz

Velmi často se mě ptáte, jak poznáte počínající zubní kaz nebo jak zubnímu kazu můžete předejít. Proto jsem se rozhodla, že vám natočím čtyři videa, kde vám vysvětlím, jak onen zubní kaz vzniká a jak jej zastavíte.

Hlavní problém

Vznik zubního kazu?

Jako největší problém vidím v tom, že mnoho osob vůbec neví, kterou část zubu si musí pořádně vyčistit, aby nevznikl zubní kaz nebo další nepříjemné onemocnění, kterému také nejprve předchází špatná ústní hygiena.

Druhý problém je v tom, že mnohdy nám ani nikdo nevysvětlí, proč zubní kaz vzniká a jak tomu můžeme předejít. 

Mé řešení pro vás

Online kurz

Když jsem se dozvěděla kolik osob, dokonce i v mém blízkém okolí vůbec netuší, proč vzniká zubní kaz nebo proč je ústní hygiena důležitá, rozhodla jsem se, že je  čas na to, abych tuto nevědomost zastavila.

Srozumitelnou a jednoduchou formou jsem popsala nejčastější chyby, které každý den děláme a které právě přispívají ke vzniku zubního kazu.

Po zhlédnutí mých videí pochopíte, že správná ústní hygiena je základ a že díky ní nám naše zuby vydrží až do konce života zdravé a krásné.

Ukázka z kurzu

Video náhled

V tomto videu bych Vám ráda chtěla ukázat kurz, jak vypadá zevnitř. Ukáži Vám, že pohybování v kurzu je snadné a určitě se nemusíte bát, že byste se během sledování všech videí ztratili.

Přehrát video
Přehrát video

Jak na zubní kaz

Kurz zdarma

Zde jsem pro vás natočila krátký kurz o zubních kazech. Po stisknutí tlačítka níže, stačí zadat vaší e-mailovou adresu a heslo, a poté budete moci hned videa zhlédnout.

Získejte kurz zdarma ihned

Stačí vyplnit e-mail níže a já vám ihned zašlu do e-mailové schránky videa o zubním kazu.

„Krásný úsměv zlepšuje psychický stav samotného člověka“

Klára Lípová, DiS.