Ke stažení zdarma PDF

Mám fixní rovnátka

Nezoufejte! Nosit fixní rovnátka sice není nic příjemného, sama moc dobře vím, jaké to je, ale zde je také velmi důležité, abychom dodržovali správnou ústní hygienu. Pokud bychom nečistili naše rovnátka speciálními kartáčky, může se stát, že po sundání fixních rovnátek budeme mít „flekaté zuby“.

V tomto dokumentu naleznete základní set zubních pomůcek, které je nezbytné vlastnit, pokud máte tato rovnátka.Zároveň jsem pro Vás připravila i rozšířený set zubních pomůcek, abyste předešli všem zubním onemocněním a Vaše zuby Vám vydržely krásné a zdravé až do konce života.

Pokud byste potřebovali speciální praktické ukázky, jak fixní nebo snímatelná rovnátka čistit, v mém druhém kurzu „Jak na zdravé zuby“ mám jednu celou lekci, která se právě rovnátky zaobírá.

Jsem Klára

Ahoj, moje jméno je Klára Lípová a jsem zubní technička. Už několik let se věnuji své profesi a pod rukami mi prošly tisíce zubů a stovky zubních náhrad.

Poměrně nedávno jsem však zjistila, že většina osob nikdy v životě od svého zubního lékaře, popřípadě od své zubní hygienistky, nikdy neměla žádnou odbornou instruktáž o tom, jak se správně drží zubní kartáček, jak vypadá správný zubní kartáček a nebo jak vypadá správná technika čištění zubů.

Proto jsem se rozhodla, že pro Vás vytvořím jednak tyto dokumenty, které si můžete zdarma stáhnout, ale také jsem natočila tři kurzy, ve kterých Vás naučím, jak tyto zubní pomůcky používat a mnoho dalšího. Chtěla bych, abyste i Vy měli krásné a zdravé zuby do konce života. Ano, nemusí to být jen sen!

Podívejte se na mé kurzy

Jak na zubní kaz

Jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít? Podívejte se na má videa zdarma, která jsem pro vás natočila.

Jak na zdravé zuby

Naučím vás jaké zubní pomůcky používat, jak si správně čistit zuby a mnoho dalšího…

Jak na dětské zoubky

Víte, že dudlík miminka bychom neměli olizovat? Přenášíme tím tak bakterie do úst dítěte.

Nevybrali jste si?

Vstupte do naší skupiny

Budu ráda, pokud se připojíte k ostatním do mé Facebookové skupiny. Můžete získat cenné rady a poznatky nejen ode mne.