Všechny kurzy v jednom

1. Jak na zubní kaz

2. Jak na zdravé zuby

3. Jak na dětské zoubky

Pokud byste se rozhodli, že chcete zhlédnout všechny mé kurzy, které nabízím, tak já bych vám za odměnu poskytla všechny kurzy za výhodnější cenu. Vážím si totiž toho, když máte takový velký zájem o to, dozvědět se vše o zdravých zubech.

Zásadní trable

Jak na to?

Jako zásadní problém vidím ten, že mnoho z vás nikdy neslyšelo žádnou instruktáž od své zubní hygienistky nebo od svého zubního lékaře na téma – správná ústní hygiena.

Byla jsem nemile překvapila, když jsem zjistila, že i osoby mi blízké neví, jak má vypadat správný vzhled zubního kartáčku, jak mají být střižená vlákna na kartáčku nebo jak vlastně vzniká zubní kaz.

A to bych chtěla změnit. 

Mé online kurzy

Nabízím pomoc

Chtěla bych vám pomoci pochopit, že správná ústní hygiena má smysl a že je velmi důležitá. Mít krásné zuby po celý život nemusí být jen sen, ale i skutečnost.

V mých kurzech naleznete vše na jednom místě. Vše vysvětluji srozumitelně a naleznete zde i praktické ukázky čištění, ukázky jednotlivých kartáčků a řeknu vám i ceny, které pacienti běžně platí za zubní náhrady, pokud svou ústní hygienu neberou vážně.

Obsah 1. kurzu

Jak na zubní kaz

Zubní kaz

1 video

V prvním videu se dozvíme, zda lze přenést zubní kaz z úst dospělého do úst dítěte a kde zubní kaz vzniká nejčastěji.

Představím vám čtyři základní body, které způsobují onen zubní kaz a řeknu vám, kolik procent obyvatel ČR má v ústech problémy způsobené ústním kazem. 

Myslíte si, že vše lze připisovat genetice? 

Jak vzniká?

2 video

Ve videu číslo dvě si ukážeme, jak takový zubní plak vypadá a kde se nejčastěji usazuje. Následně vám ukáži schéma zubního kazu, jak postupuje a v které fázi lze zubní kaz ještě zastavit.

Představím vám dvě možné varianty zubních plomb, navrhnu vám možné řešení pomocí zubní náhrady a řeknu ceny, ze kterých nebudete tolik nadšení.

Jak poznám kaz?

3 video

Třetí video se zabývá otázkou, jak poznáme zubní kaz. Řeknu vám, jakou barvu má počínající kaz, kde ho hledat a řeknu vám, jaké další problémy mohou být způsobeny s takovým zubním kazem.

Prozradím, že zápach z úst může být také jeden z příznaků zubního kazu..

Názorně vám také předvedu případ, který už je zcela určitě nutný, řešit se svým zubním lékařem.

Jak kazu předejít?

4 video

Videem čtyři zakončíme teoretickou část o povídání o zubním kazu. Toto video nám přinese, jak důležitá je prevence před zubním kazem. Zjistíte, že základem správné ústní hygieny je používání správných zubních pomůcek a správné techniky čištění zubů.

Nezapomínejte na pravidelné preventivní prohlídky 2x ročně, vyplatí se.

První kurz zakončíme i praktickou ukázkou, kde vám názorně ukáži model zubu se zubním kazem a vysvětlím vám zbylé vaše otázky. 

Obsah 2. kurzu

Jak na zdravé zuby

Zubní kartáčky

1 lekce

V první lekci se spolu podíváme na to, jaké různé typy zubních kartáčků na trhu v dnešní době máme. Jednotlivé kartáčky si spolu rozdělíme do dvou skupin a na závěr vám řeknu, kde dané zubní kartáčky zakoupíte a kolik peněz za ně zaplatíte. 

V praktických videích vám ukážu názorně jednotlivé zubní kartáčky přímo na kameru, jak v reálu vypadají a na co si máte dát obzvlášť pozor při nakupování.

Špatná ústní hygiena

2 lekce

Zde v této kapitole se podíváme na to, jaké onemocnění dutiny ústní může nastat, pokud nebudeme aplikovat správnou ústní hygienu, a pokud nebudeme čistit správnou technikou.

Vyjmenuji vám i jednotlivé zubní náhrady, které denně zubní technici zhotovují pro jejich pacienty. Řeknu vám i ceny zubních náhrad a myslím si, že díky těmto cenám váš názor na špatnou ústní hygienu rychle přehodnotíte.

Jakou nejvyšší částku si myslíte, že pacienti běžně platí za zubní náhradu?

Záměna povolání

3 lekce

Ve třetí lekci mi přišlo velmi důležité vám vysvětlit jednotlivé zubní profese. Mnohdy si pacienti pletou zubního technika se zubní hygienistkou. 

Řeknu vám, zda je lepší chodit na preventivní prohlídky k zubnímu lékaři nebo ke zubní hygienistce a případně jakou částku byste si měli připravit.


zubních náhrad
0 +

kurzů na zuby
0

dotazů o zubech
0 +

rad okolo zubů
0

Bělení zubů

4 lekce

Čtvrtá lekce vám objasní, jaké bělení zubů je to nejlepší. Kolik druhů bělení vlastně máme a samozřejmě vám prozradím i finanční stránku jednotlivých bělení. 

Řeknu vám, která látka je ta jediná, která zuby dokáže opravdu vybělit dlouhodobě a která vám zuby nijak nepoškodí. 

Na závěr vám ukážu jednotlivé výsledky dotazníku, který jsem pro vás vytvořila. Odpovědi jednotlivých pacientů na to, jestli je pro ně  vzhled jejich chrupu důležitý, jsou opravdu zajímavé.

Marketingové tahy

5 lekce

Tato kapitola vám odhalí všechny firmy, které se snaží z lidí dělat hlupáky. Řeknu vám jednotlivé „bělící metody firem“, které ani zdaleka nefungují, ale přesto dané reklamy  na člověka útočí takovým stylem, že se neudržíme a přece si ten daný produkt zakoupíme, jen ze zvědavosti.

Mnohdy utratíme neskutečné peníze za produkt, který nám může jen ublížit na zdraví. Tyto peníze já vám pomohu ušetřit a také vám v praktickém videu ukáži jednotlivé marketingové taháky, které si i moji blízcí zakoupili kvůli zajímavé reklamě a jen jim to uškodilo na jejich zdraví.

Rovnátka

6 lekce

Často se mě ptáte na druhy zubních rovnátek, jaké jsou ty nejlepší a co bych vám doporučila. 

Tato lekce vám odpoví na všechny dotazy ohledně rovnátek. Ukáži vám, jak špatná ústní hygiena kolem fixních rovnátek vám může vytvořit neestetické zabarvení zubů a jakou sumu byste si měli připravit, pokud se chystáte zubní rovnátka nosit. 

Rozdělíme si rovnátka na fixní, snímatelná a neviditelná rovnátka a ukáži vám i názorně v praktickém videu čištění daných rovnátek.

Pomůcky k čištění

7 lekce - Bonusová​

Tuto lekci jsem nazvala jako bonusovou. Ukáži vám, jaké zubní nitě jsou pro vás ty nejlepší. Jak vůbec zubní nitě dělíme, jaké mezizubní kartáčky v dnešní době na trhu máme a poradím vám, jak si vybrat ten správný mezizubní kartáček. 

Podíváme se spolu na jednotlivé zubní pasty, na jejich rozdíly a poradím vám, které zubní pasty určitě nekupovat. Přiložila jsem vám opět k této lekci spoustu praktických videí, takže určitě se v mém povídání neztratíte a budete přesně vědět o čem mluvím. 

V poslední řadě se spolu podíváme na ústní vody. Věděli jste, že pokud máte citlivá ústa, tak byste neměli používat ústní vody s obsahem alkoholu? 

Obsah 3. kurzu

Jak na dětské zoubky

Dětské zoubky - 1.část

1 lekce

V tomto kurzu začínám povídat o vývoji dětských zoubků, které se vytváří už během těhotenství. Prozradím vám, jakou správnou stravu by měla budoucí maminka jíst a jaký problém může nastat, pokud si pravidelně hned po nevolnosti během prvního trimestru čistíte zuby.

Dále se podíváme na první dny miminka, jak očišťovat dásně miminku a jak se začít starat o první zoubky. V poslední řadě probereme dětské zoubky od tří let.

Samozřejmě nemohu opomenout i praktická videa, kde vám názorně ukáži jednotlivé pomůcky k čištění úst miminka.

Dětské zoubky - 2.část

2 lekce

V druhé lekci navazujeme na lekci první. Budu vám povídat o dětských zoubkách od 6 let. Prozradím vám, který zubní kartáček v tomto věku už je zapotřebí a jakou zubní pastu už můžeme použít. 

Pokud vás trápí i to, že nevíte, jak své děti motivovat k čištění, nezoufejte. Pro vás jsem našla dokonalé řešení, které si děti zamilují. 

Od dětských zoubků se dostaneme až k dutině ústní samotných teenagerů. Prozradím vám, jak piercingy v ústech mladistvých ničí mnohdy i nevratně zuby a řeknu vám, jak často bychom měli docházet na preventivní prohlídky k zubní hygienistce.

Pro koho kurz je a pro koho není?

Přehrát video

Ukázka z kurzů

Video náhled

V tomto videu bych Vám ráda chtěla ukázat kurzy, jak vypadají zevnitř. Ukáži Vám, že pohybování v kurzech je snadné a určitě se nemusíte bát, že byste se během sledování všech videí ztratili.

Kolik to vše stojí?

Celkem 1098 Kč

Pro vás 849 Kč

Za svou prací si stojím

Klára Lípová, DiS.

Za svou prací si stojím, ale pokud byste i přesto nabyli dojmu, že můj kurz vás nic nového nenaučil nebo v něm nenaleznete žádné nové informace, ráda vám do třiceti dnů, po zakoupení kurzu, vrátím vaše peníze zpět na účet.