4. kurz (NOVINKA)

Snímatelné náhrady

V tomto kurzu Vás naučím, jak se správně starat o snímatelnou zubní náhradu. Snímatelná zubní náhrada je taková, která lze pravidelně vyjímat z úst. Můžeme zde zařadit celkové snímatelné náhrady, částečné snímatelné náhrady a skeletové náhrady… A To vše Vám také vysvětlím uvnitř kurzu.

Přehrát video

Hlavní problém

Snímatelné náhrady

Pokud máte v ústech umělou zubní náhradu, tak i na této zubní náhradě se pravidelně zachytává a vytváří zubní plak. Je tedy zapotřebí i tyto náhrady pravidelně očišťovat.

Když bychom zubní náhrady nečistili, zubní náhrady by nevydržely moc dlouho a zároveň by nám mohlo začít zapáchat z úst. A to určitě nechceme..

Mé řešení pro vás

Online kurz

Natočila jsem pro Vás osm videí, kde Vám názorně ukáži, jak se o snímatelné náhrady starat, jaké zubní pomůcky zakoupit, kde je zakoupit apod. Získáte ode mě mnoho rad ohledně zubních náhrad. Po zhlédnutí těchto videí budete naprostí profíci v pečování o zubní náhrady a Váš úsměv bude naprosto neodolatelný!

Zároveň jsem pro Vás natočila i jedno bonusové video, které se Vám bude také moc líbit!

Pro koho kurz je a pro koho není?

Kolik to stojí?

349 Kč

Za svou prací si stojím

Klára Lípová, DiS.

Za svou prací si stojím, ale pokud byste i přesto nabyli dojmu, že můj kurz vás nic nového nenaučil nebo v něm nenaleznete žádné nové informace, ráda vám do třiceti dnů, po zakoupení kurzu, vrátím vaše peníze zpět na účet.