5. kurz (NOVINKA)

Fixní náhrady

Máte v ústech fixní náhradu? Neboli takovou zubní náhradu, která nelze vyjímat pravidelně z úst a je v ústech napevno přilepená? Tak přímo pro Vás je tento online kurz. 

Naučím Vás, jak se o zubní náhradu starat, jaké zubní pomůcky zakoupit, kde je zakoupit, kolik takové zubní pomůcky stojí na měsíc apod. A zároveň jsem pro Vás natočila i dvě bonusová videa!

Přehrát video

Hlavní problém

Fixní náhrady v ústech

Zubní plak se pravidelně každý den usazuje i na umělých zubních náhradách. Proto je zapotřebí zubní náhrady pravidelně čistit. 

Umělá zubní náhrada jako taková se zkazit sice nemůže, ale zub, který je případně pod ní, se zkazit může. Pokud máte zubní náhrady, tak i zde můžete mít problémy spojené s nedokonalou ústní hygienou – zánět dásní, „parodotóza“ apod. 

Mé řešení pro vás

Online kurz

Natočila jsem pro Vás 14 videí, kde Vám názorně ukáži, jak se správně starat o Vaši zubní náhradu. Ukážu Vám jaké zubní kartáčky zakoupit, jaké mezizubní kartáčky by pro Vás byly vhodné, jaké zubní nitě zakoupit, jaká je cena zubních pomůcek apod. 

Po zhlédnutí těchto videí budete naprostí profíci v pečování o zubní náhrady a Váš úsměv bude naprosto neodolatelný!

Zároveň jsem pro Vás natočila i dvě bonusová videa, která se Vám určitě budou líbit!

Pro koho kurz je a pro koho není?

Kolik to stojí?

349 Kč

Za svou prací si stojím

Klára Lípová, DiS.

Za svou prací si stojím, ale pokud byste i přesto nabyli dojmu, že můj kurz vás nic nového nenaučil nebo v něm nenaleznete žádné nové informace, ráda vám do třiceti dnů, po zakoupení kurzu, vrátím vaše peníze zpět na účet.