Pro děti

Motivovat děti k čištění zoubků, může být někdy nadlidskou silou. Každopádně věřím, že tyto dětské balíčky plné zubních pomůcek, které jim při správném používání zajistí zdravé zoubky, jim udělají úsměv na tváři. V dětských balíčcích pro správnou ústní hygienu naleznete veselé a barevné zubní kartáčky, dětské zubní pasty i veselou zoubkovanou magnetku.

V dětských balíčcích pro správnou prevenci před vznikem zubního kazu, naleznete mnou schválené zubní pomůcky na čištění zubů. Všechny tyto produkty mám ozkoušené, jsou kvalitní a věřím jim. Jsem si jistá, že si je zamilují i Vaše děti.

Ke každému nákupu nad 279 Kč vždy dostanete ZDARMA jednu zoubkovou magnetku, kterou když si přichytnete kdekoli doma, například na lednici, vyfotíte ji, nasdílíte na své sociální sítě a označíte mě, abych to viděla, tak máte na další nákup slevu! Magnetky jsou veselé, pobaví děti i dospělé a mám mnoho druhů. Budu ráda, když tyto magnetky budou děti rády sbírat a bude je to tak více motivovat i k čištění zoubků. 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem