Zubní pomůcky při "paradentóze"

Parodontitida je bohužel velice nepříjemné onemocnění dutiny ústní, které může vyvolat viklavost zubů, bolestivé dásně, citlivé zuby apod. Nejdůležitější však ze všeho jsou pravidelné preventivní prohlídky, které bychom měli podstupovat alespoň dvakrát ročně. Plus určitě navíc podstupovat i dentální hygieny. Při parodontititě ale potřebujeme opravdu jemnou a pečlivou péči, abychom dokázali "paradentózu" zastavit. Většina z nás si ani nedokáže představit, jak bolestivé může být čištění zubů při parodontitdě. 

Proto jsem pro Vás připravila jednotlivé dentální balíčky, kde naleznete opravdu jemný zubní kartáček na zuby, speciální zubní pastu HOMEO od firmy Herbadent, bylinný roztok na dásně, který je zároveň i protizánětlivý, protože obsahuje v sobě výtažky z heřmánku

Navíc ke každému nákupu nad 279 Kč dostanete ZDARMA jednu zoubkovou magnetku, kterou když si přichytnete kdekoli doma, například na lednici, vyfotíte ji, nasdílíte na své sociální sítě a označíte mě, abych to viděla, tak máte na další nákup slevu. Magnetky jsou veselé, pobaví dospělé i děti a mám mnoho druhů. Budu ráda, když je proto budete chtít sbírat a rozveselí Vás.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem