Zubní kartáček PRO SPECIALISTY (s ultrajemnými vlákny), pro dospělé

Ve spolupráci s českými stomatology a dentálními hygienistkami jsme vyvinuli nové zubní kartáčky Herbadent Original, které splňují nároky moderní zubní péče. Kartáček s ultra jemnými vlákny je vyroben z plastu z rýžové slámy

Obal kartáčku je z ekologicky šetrného materiálu, ve kterém je hlava kartáčku chráněna speciální krytkou. Vlákna kartáčku po cestě k Vám, tak zůstanou neroztřepená.

Kartáčky jsou vhodné pro dospělé, při problémech typu: zánětu dásní, počínající parodontitida, parodontitida, afty apod. Vlákna jsou ultra jemná a při správné manipulaci Vám nemohou nijak uškodit. Jsou také na citlivá ústa, dásně a zuby. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
69 Kč 69 Kč / 1 ks
Zubní kartáček PRO SPECIALISTY (s ultrajemnými vlákny), pro dospělé
Zubní kartáček PRO SPECIALISTY (s ultrajemnými vlákny), pro dospělé
Novinka
Prověřené produkty pro správnou ústní hygienu
Produkty na e-shopu
Všechny produkty na e-shopu mám ozkoušené, vím, že pomáhají a nepoškozují zuby.
Videa zdarma k produktům
Videa zdarma ke zhlédnutí
K produktům naleznete zdarma videa ke zhlédnutí, jak se používají. Videa naleznete na stránce klara.jaknazuby.cz.
Produkty od známých a prověřených firem
Produkty od prověřených firem
Na e-shopu naleznete produkty pouze od známých a prověřených firem na trhu.

Výhody

  • hlavička osázená kvalitními ultrajemnými vlákny pro optimální odstranění zubního plaku
  • tenký, přiměřeně pružný krček kartáčku pro kontrolu přítlaku
  • šestihranný průřez držátka pro optimální uchopení
  • matování povrchu pro bezpečný úchop a hladký pocit v ústech
  • ekologicky šetrný materiál, plast z rýžové slámy
  • z recyklovaného plastu

Popis

Kartáčky Herbadent jsou osazeny rovně střiženými nylonovými vlákny. V kombinaci s malou hlavicí kartáčku umožňují vlákna se dokonale přizpůsobit povrchu zubu a reliéfu dásně a vyčistit tak i těžko dostupná místa, aniž by podráždily mnohdy citlivé dásně náchylné ke krvácení či paradentóze.

Zubní kartáčky Herbadent Original doporučuji používat v kombinaci se zubní pastou Herbadent, kdy na zubní kartáček nanesete pastu o velikost zrnka hrášku.

Jak čistit

Čistěte si zuby dvakrát denně kvalitním zubním kartáčkem a malým množstvím zubní pasty. Kartáček přiložte k dásním pod úhlem 45 stupňů. Pomocí malých vibračních pohybů setřete nečistoty od kořene ke korunce zubů. Nezapomeňte na očištění vnitřní strany zubů a kousacích ploch stoliček.

Zubní kartáček vyměňte ihned, jakmile jeví známky opotřebení, nejpozději však po třech měsících používání. Nezapomínejte, že zubní kartáček nezastupují i funkci mezizubních kartáčků či dentálních nití.

Zoubková magnetka

Ke každému nákupu nad 279 Kč vždy obdržíte jednu veselou motivační zoubkovanou magnetku zdarma. Tuto magnetku, když přichytíte doma například na lednici, vyfotíte ji a nasdílíte ji s mým označením na sociální sítě, tak máte na další nákup slevu! Označení musím vidět, aby sleva platila.

Zoubkových magnetek mám vícero druhů, takže je zde i možnost sbírání všech. Zoubkové magnetky si oblíbí jak děti, tak dospělí a na lednici vypadají hezky.

Návštěva lékaře

Nesmím opomenout zmínit, že velmi důležité jsou pravidelné preventivní prohlídky, které bychom měli u zubního lékaře podstoupit alespoň 2x ročně.

Prevence je důležitá a díky těmto prohlídkám předcházíme vážnějším stavům dutiny ústní. Pravidelné kontroly u zubního lékaře a dentální hygienistky jsou levnější, než jednorázová návštěva za 5/10 let.

Nikdy v tom nejste sami a stejné problémy se zuby, které řešíte nyní Vy, řeší i tisíce lidí okolo Vás. Nebojte se.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: