jaknazuby.cz

Webová stránka značky: jaknazuby.cz

Ahoj, moje jméno je Klára Lípová a jsem diplomovaná zubní technička. V oboru stomatologie se pohybuji už několik let. Moje práce se stala mou obživou, vášní, ale také koníčkem. Dalo by se říci, že se "zubem" vstávám a chodím spát.. Doslova. :) 

Všemožně na internetu vidím spousty e-shopů, které nabízí různé druhy zubních pomůcek a zubních „vychytávek“, které dokáží, podle úvodního popisu, vybělit zuby, odstranit zubní kámen, zcela zastavit "paradentózu" apod. Bohužel tyto produkty, které se na jiných e-hopech pouze tváří, že Vám chtějí pomoci, tak doopravdy nepomohou. Nikde Vám neukáží, jak jednotlivé produkty používat, jak docílit zastavení zánětu dásní a proč si vybrat například tento kartáček a ne ten druhý..

Proto jsem se rozhodla, že si založím i já svůj e-shop, kde se budu soustředit zcela na ty produkty, kterým opravdu věřím, vím, že jsou šetrné a nijak zuby nepoškozují. Sama tyto produkty mám doma, mám je ozkoušené už několik let a vím, že pomáhají. Nenabídla bych Vám nic, čemu bych sama nevěřila. 

Zároveň vytvářím dětské motivační hry se zoubky, aby čištění bylo hrou a nebraly to děti pouze jako nutnou povinnost každého dne. Věřím, že všechny mé hry budou mít u Vás a u Vašich dětí úspěch. 

Natáčím pro Vás navíc i  videa o všech produktech, které na e-shopu naleznete, takže přesně víte, co kupujete, jak vypadají produkty v reálu a jak se správně používají. Všechna videa ke zhlédnutí nalezneme na mé webové stránce klara.jaknazuby.cz v sekci "Má videa".

Vaše Klára Lípová, DiS. z úspěšného projektu JAK NA ZUBY

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem