Ústní vody - s a bez fluoridu sodného

Ústní vody bereme jako skvělý doplněk při správné péči o zuby. Ústních vod máme v dnešní době na trhu nepřeberné množství, ale jakou si vybrat? Všechny produkty, které na tomto e-shopu naleznete, jsou mnou testované, mám je sama doma a všechny je používám. Chtěla bych, abyste i Vy měli k dispozici dentální pomůcky, které Vám při správném používání zajistí zdravé zuby, nejlépe až do konce života. 

Mou nejoblíbenější ústní vodou se stala voda od značky Herbadent. Je to produkt, který je tvořen z výtažků sedmi bylin a za mě má opravdu zajímavou, až osvěžující chuť. V ústních vodách od značky Herbadent s označením FORTE, naleznete i Fluorid sodný, který dokáže posilovat zubní sklovinu, a tak do určité míry chrání zub před vznikem zubního kazu. Nejdůležitější však je pravidelně odstraňovat zubní plak ze zubů, pomocí zubního kartáčku a štětinek.

Navíc ke každému nákupu nad 279 Kč dostanete ZDARMA jednu zoubkovou magnetku, kterou když si přichytnete kdekoli doma, například na lednici, vyfotíte ji, nasdílíte na své sociální sítě a označíte mě, abych to viděla, tak máte na další nákup slevu! Magnetky jsou veselé, pobaví dospělé i děti a mám mnoho druhů. Budu ráda, když je budete chtít posbírat všechny.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem