Při zánětech dásní

Pokud máte dásně nateklé, červené, bolí Vás a při čištění zubů Vám teče i krev v oblasti dásní, tak máte nejspíš zánět dásní. Nejprve by to určitě chtělo zajít na pravidelnou preventivní prohlídku k zubnímu lékaři a případně i na dentální hygienu. Následně pak musíte svoje zuby a dásně správně pročišťovat, abyste se zánětu dásní zbavili. K tomu pročišťování je zapotřebí mít opravdu jemný kartáček, protizánětlivé zubní pasty, gely apod. Připravila jsem pro Vás jednotlivé dentální balíčky, které jsou plné zubních pomůcek, kterým věřím, že Vám opravdu pomohou při zánětech dásní. Je ale zapotřebí je správně používat a aplikovat. O všech produktech pravidelně mluvím, jak na svých sociálních sítích, tak i ve videích, které postupně dotáčím na svou webovou stránku jaknazuby.cz

Pokud byste měli jakékoli další dotazy na záněty dásní, případně na balíčky níže, můžete se na mě obrátit a já Vám pomůžu/poradím, jak to jen nejlépe budu moci. Nyní je zdraví ve Vašich rukou a můžete se níže podívat, co vše pro Vás mám. 

Navíc ke každému nákupu nad 279 Kč dostanete ZDARMA jednu zoubkovou magnetku, kterou když si přichytnete kdekoli doma, například na lednici, vyfotíte ji, nasdílíte na své sociální sítě a označíte mě, abych to viděla, tak máte na další nákup slevu! Magnetky jsou veselé, pobaví dospělé i děti a mám pro Vás mnoho druhů. Budu ráda, když je budete chtít mít všechny.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem