Mezizubní kartáčky - různé velikosti Curaprox

Při používání správných mezizubních kartáčků, tím myslím správné velikosti a při používání správné technicky čištění, můžete úplně snadno předcházet zubnímu kazu a dalším problémům dutiny ústní. Už žádné mezizubní kazy, žádný zubní plak v mezizubním prostoru, žádné citlivé dásně apod. Pokud čistíme své zuby pouze zubním kartáčkem a nepročišťujeme mezizubí, čistíme své zuby pouze ze 70 %. Při mechanickém odstranění veškerého zubního plaku (i v mezizubní), nemůže vzniknout zubní kaz. Čisté zuby se nekazí.

Nejdůležitější je, zdát svoji správnou velikost mezizubních kartáčků, kterou Vám řekne jen zubní lékař nebo dentální hygienistka, na pravidelné preventivní prohlídce. Pravidelné preventivní prohlídky bychom měli podstupovat alespoň 2x za rok. 

Navíc ke každému nákupu nad 279 Kč dostanete ZDARMA jednu zoubkovou magnetku, kterou když si přichytnete kdekoli doma, například na lednici, vyfotíte ji , nasdílíte na své sociální sítě a označíte mě, abych to viděla, tak máte na další nákup slevu! Magnetky jsou veselé, pobaví dospělé i děti a mám mnoho druhů. Budu ráda, když je proto budete chtít všechny posbírat.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem