Mám problém v ústech a chci ho řešit

Základem všeho jsou pravidelné preventivní prohlídky u zubního lékaře a pravidelná návštěva dentální hygieny. Zubní lékař Vám zhotoví rentgen zubů a stanoví přesně, jaký problém máte.

Ke správné ústní hygieně a k tomu, abychom měli zdravé zuby a dásně, potřebujeme také kvalitní zubní pomůcky, se kterými se nám bude dobře čistit a odstraníme veškerý zubní plak na zubech. Zubní plak se nám pravidelně vytváří na zubech z každého jídla a pití. V tomto plaku nalezneme bakterie, které způsobují zubní kaz a jakmile zubní plak necháme na zubu ležet příliš dlouho, tak je otázkou  času, kdy se začne vytvářet počínající zubní kaz, mohou začít i další komplikace, jako jsou záněty dásní, může přijít i parodontitida apod. Níže můžete nalézt mnou vyzkoušené a schválené zubní pomůcky, které při správném používání mohou zajistit ustoupení zánětu dásní a předejdete tak i vzniku zubního kazu.

Navíc ke každému nákupu nad 279 Kč dostanete ZDARMA jednu zoubkovou magnetku, kterou když si přichytnete kdekoli doma, například na lednici, vyfotíte ji, nasdílíte na své sociální sítě a označíte mě, abych to viděla, tak máte na další nákup slevu! Magnetky jsou veselé, pobaví dospělé i děti a mám mnoho druhů. Budu ráda, když je budete chtít sbírat a udělají Vám radost.