Ke stažení zdarma

Jak začít?

Možná byste chtěli mít zdravé a krásné zuby do konce života, ale nevíte, jak začít. Níže naleznete šest dokumentů, které představují různé situace,  ve kterých se možná právě nacházíte. Máme nově fixní můstek nebo snímatelnou náhradu a nevíte jak na to? Dokumenty níže Vám představí potřebné pomůcky k tomu začátku.

Zásadní problém

Nekvalitní ústní hygiena

Nedávno jsem se dozvěděla, že mnoho z Vás vůbec netuší, jak vypadá taková správná ústní hygiena a možná mnoho z Vás ani neví, jak vůbec začít a čím. I od svých blízkých jsem nespočetně slyšela, že nikdy nedostali žádnou instruktáž o tom, jaké zubní pomůcky si mají zakoupit a kde. A to jsem chtěla změnit!

Nabízím řešení

Dokumenty a kurzy

Proto jsem se rozhodla, že bych Vás velmi ráda naučila, správnou techniku čistění zubů a správnou ústní hygienu. Chtěla bych, abyste i Vy měli krásné a zdravé zuby do konce života. Vytvořila jsem pro Vás zdarma dokumenty, které Vám pomohou v začátcích. 

Níže tedy naleznete dokumenty, které si můžete stáhnout. Pokud byste však potřebovali k dokumentu více informací a praktické ukázky jednotlivých kartáčků a správné techniky čištění, přesměrovala bych Vás na záložku mých kurzů, kde naleznete vše, co potřebujete ke zdravému úsměvu.

Obsah dokumentů

1. Jak na zdravé zuby

Jak na to?

V tomto prvním dokumentu naleznete zubní pomůcky, které jsou zapotřebí, abyste měli své zuby krásné a zdravé. 

Vymyslela jsem zde dva stupně. První studeň zubních pomůcek je takový základ, který byste určitě měli mít a pravidelně používat.

Pokud byste však chtěli víc a chtěli byste, aby Vám zuby vydržely opravdu až do konce života, vymyslela jsem pro Vás druhý stupeň! V tomto druhém stupni naleznete nadstandartní zubní pomůcky, které Vám opravdu zaručí zdraví Vašich zubů. Samozřejmě, že je zapotřebí tomu zdraví jít malinko naproti a naučit se, jak dané pomůcky používat (2. Kurz)

2. Mám zánět dásní

Co s tím!?

Pokud Vám Vaše dásně krvácí, máte je nateklé, citlivé a plivete krev při čištění zubů, máte zánět dásní. Nemusíte se ale bát! Pokud máte  zánět dásní, můžete se toho zbavit pravidelným pročišťováním dutiny ústní správnými pomůckami.

V tomto dokumentu naleznete dané pomůcky, které jsou zapotřebí. Nalezneme zde opět dva stupně. První stupeň představuje základní set zubních pomůcek, které byste určitě měli mít, pokud máte zánět dásní. 

V druhém stupni Vám představím rozšířený set zubních pomůcek, kde Vám tyto pomůcky pomohou k tomu, abyste se zánětů dásní zbavili úplně a také abyste měli své zuby zdravé a krásné do konce života.

3. Mám "paradentózu"

Co s tím!?

V tomto třetím dokumentu naleznete opět zubní pomůcky, které Vám pomohou zubní parodontitidu zastavit. 

Máte zde opět dva stupně zubních pomůcek. První stupeň je nazvaný jako základní set zubních pomůcek. V tomto stupni se dozvíte základ, co byste určitě měli mít ve Vaší koupelně, pokud trpíte na “paradentózu”.

V druhém stupni, neboli s rozšířeném setu zubních pomůcek, Vám představím pomůcky, které Vám zaručí, že parodontitida se už dále nebude šířit.

0 +

zubních náhrad
0

kurzů na zuby
0 +

dotazů o zubech
0

rad okolo zubů

4. Mám fixní náhradu

Co s ní?

Možná právě máte nově nasazenou fixní náhradu v dutině ústní a nevíte, jak na ní. Také fixní náhradu můžete mít již delší dobu a jen potřebujete zjistit, zda čistíte vše tak, jak máte.

Tento dokument Vám představí jak základní set zubních pomůcek, tak i rozšířený set pomůcek. V základním setu Vám vypíši seznam, který byste určitě měli mít ve vaší koupelně. 

Pokud byste ale chtěli víc, tak mám pro Vás rozšířený set zubních pomůcek. Ty Vám zaručí, pokud je budete správně používat, že Vám Vaše náhrada vydrží co nejdéle.

5. Snímatelné náhrady

Co s nimi?

Často se mi v práci stává, že mnoho z Vás neví, jak se mají starat o novou snímatelnou náhradu. Neví, co si za pomůcky zakoupit a kde a případně, jak takovou náhradu čistit.

Opět jsem vytvořila pro Vás zdarma dokument, kde Vám předám seznam jak základních zubních pomůcek, tak i rozšířený set pomůcek.

Pokud budete mít všechny tyto pomůcky a budete se o svou snímatelnou náhradu pečlivě starat, tak nebudete trpět na nepříjemné záněty, afty v dutině ústní a také Vám Vaše náhrada vydrží co nejdéle.

6. Mám fixní rovnátka

Co s nimi?!

Nezoufejte! Nosit fixní rovnátka sice není nic příjemného, sama moc dobře vím, jaké to je, ale zde je také velmi důležité, abychom dodržovali správnou ústní hygienu. Pokud bychom nečistili naše rovnátka speciálními kartáčky, může se stát, že po sundání fixních rovnátek budeme mít “flekaté zuby”.

V tomto dokumentu naleznete základní set zubních pomůcek, které je nezbytné vlastnit, pokud máte tato rovnátka.Zároveň jsem pro Vás připravila i rozšířený set zubních pomůcek, abyste předešli všem zubním onemocněním a Vaše zuby Vám vydržely krásné a zdravé až do konce života.

Pokud byste potřebovali speciální praktické ukázky, jak fixní nebo snímatelná rovnátka čistit, v mém druhém kurzu “Jak na zdravé zuby” mám jednu celou lekci, která se právě rovnátky zaobírá.

Vše najednou?

Chci všechny dokumenty!

Chcete si stáhnout všechny dokumenty najednou, abyste si je mohly přečíst a pokaždé nezadávat e-mailovou adresu? Stačí kliknout na tlačítko níže a zde zadáte pouze jednou Váš e-mail a všechny dokumenty budete mít ke stažení na jednom místě. Tak co? Chtěli byste vědět vše o zubech?

„Krásný úsměv zlepšuje psychický stav samotného člověka.“

Klára Lípová

Co dál?

Níže bych vám ráda ukázala, jaké všechny kurzy nabízím. Po rozkliknutí jednotlivých kurzů si můžete o daném online kurzu přečíst více. Tak který vás zaujal nejvíce?

Jak na zubní kaz

Jak vzniká zubní kaz a jak mu předejít? Podívejte se na má videa zdarma, která jsem pro vás natočila.

Jak na zdravé zuby

Naučím vás jaké zubní pomůcky používat, jak si správně čistit zuby a mnoho dalšího…

Jak na dětské zoubky

Víte, že dudlík miminka bychom neměli olizovat? Přenášíme tím tak bakterie do úst dítěte.

Získejte všechny mé kurzy v jednom

Pokud byste se rozhodli, že chcete zhlédnout všechny mé kurzy, které nabízím, tak já bych vám za odměnu poskytla všechny kurzy za výhodnější cenu. Vážím si totiž toho, když máte takový velký zájem o to, dozvědět se vše o zdravých zubech.