Hodnocení obchodu

5,0 4 hodnocení
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora Honza | 22.5.2023
Jsem po autotransplantaci zubu. Kvůli déle trvajícím bolestem jsem požádal Klárku o radu a pomoc. Poslala mi balíček produktů Herbadent ( ústní vodu, kartáček, pastu ) . Výrobky jsou super, bolesti ustupují a díky jemnému kartáčku už mohu zase pokračovat v ústní hygieně. Balíček byl krásně zabalený, vše došlo v naprostém pořádku ... i s dárkem. Moc děkuji !!!
E Avatar autora Eliška | 12.5.2023
Kláru jsem oslovila po tom, co jsem se po několila letech zanedbávání rozhodla dát si znovu do pořádku zuby. Líbí se mi, že dokáže na rovinu říct, který produkt stojí za to pořídit a co je k ničemu a nenutí vám nutně pouze to nejdražší. Jsem také v její diskusní skupině, kde jsem se po čase dozvěděla spoustu informací, o kterých jsem předtím neměla ani tušení- třeba, že je třeba se starat nejen o zuby, ale také o dásně a zubní náhradu, takže “školením” prošla už i moje babi:) děkuji Kláro, že jste mi dodala odvahu znovu zapracovat na mém úsměvu!:)
N Avatar autora Nikol | 12.5.2023
Kláru sledujem na instagramovej stránke. Je to profík. Poradí v každej oblasti, čo sa týka zubov. Môj 2 ročný syn odmietal čistenie zubov, tak som neváhala Kláru aj osobne kontaktovať. Po jej odporučených motivačných technikách a pomôckách to dnes bez kriku hravo zvládneme. Ďakujeme. :) Na túto stránku sa budem vždy rada vraciať nie len pre cenné rady, ale aj podukty, či už pre detičky alebo dospelých.
H Avatar autora Honza | 7.5.2023
Hledal jsem informace na internetu, protože jsem řešil problém s dásněmi. Narazil jsem na Kláru a její videa, která mi hodně pomohla. Neváhal jsem a zakoupil jsem si její doporučený balíček. Díky videím jsem věděl, jak vše používat a opravdu velmi brzy jsem problém odstranil. Děkuji a určitě doporučuji všem! :)