Jednosvazkový zubní kartáček Curaprox 1006

Jednosvazkový zubní kartáček je vhodný pro precizní dočišťování zubů. Jsou vhodné pro pacienty s ortodontickými aparátky, implantáty, ale také pro dětské zoubky, při zánětech dásní apod. 1ks v balení (plastový blister). 6 mm dlouhá vlákna.

Jednosvazkový kartáček je ideální i pro čištění špatně přístupných stoliček. Extrémně jemná vlákna, snadné použití. Různé barevné varianty.

 

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
149 Kč 149 Kč / 1 ks
Jednosvazkový zubní kartáček Curaprox 1006
Prověřené produkty pro správnou ústní hygienu
Produkty na e-shopu
Všechny produkty na e-shopu mám ozkoušené, vím, že pomáhají a nepoškozují zuby.
Videa zdarma k produktům
Videa zdarma ke zhlédnutí
K produktům naleznete zdarma videa ke zhlédnutí, jak se používají. Videa naleznete na stránce klara.jaknazuby.cz.
Produkty od známých a prověřených firem
Produkty od prověřených firem
Na e-shopu naleznete produkty pouze od známých a prověřených firem na trhu.

Výhody

  • jemná vlákna
  • různé barevné varianty
  • perfektní na dočišťování zubů u dospělých i dětí
  • snadné použití
  • 6 mm dlouhá vlákna
  • jediný svazek vláken

Popis

Je určen pro největší perfekcionalis­ty. Jediný svazek štětin z extrémně jemných vláken umožňuje účinné a snadné čištění povrchů jednotlivých zubů. Je důležité natrénovat správné čištění - zub po zubu, u okraje dásní. Takovéto čištění jednotlivých zubů je nejúčinnější postup k dosažení dokonalé ústní hygieny. 

Denní používání Curaprox CS Single kombinované s použitím Curaprox mezizubními kartáčky, pomáhá ke správné prevenci před vznikem zubního kazu. Chce to trochu praxe ovládnout tyto precizní, jemné pohyby podél linie dásní, ale stojí to za to. Už žádné zubní kazy!

Barevné varianty

  • Barva kartáčku a vláken se může lišit od přiložených fotografií. Odesílám vždy dle aktuálních skladových zásob. Děkuji za pochopení. 

IMG_1818

Zoubková magnetka

Ke každému nákupu nad 279 Kč vždy obdržíte jednu veselou motivační zoubkovanou magnetku zdarma. Tuto magnetku, když přichytíte doma například na lednici, vyfotíte ji a nasdílíte ji s mým označením na sociální sítě, tak máte na další nákup slevu! Označení musím vidět, aby sleva platila.

Zoubkových magnetek mám vícero druhů, takže je zde i možnost sbírání všech. Zoubkové magnetky si oblíbí jak děti, tak dospělí a na lednici vypadají hezky.

Návštěva lékaře

Nesmím opomenout zmínit, že velmi důležité jsou pravidelné preventivní prohlídky, které bychom měli u zubního lékaře podstoupit alespoň 2x ročně.

Prevence je důležitá a díky těmto prohlídkám předcházíme vážnějším stavům dutiny ústní. Pravidelné kontroly u zubního lékaře a dentální hygienistky jsou levnější, než jednorázová návštěva za 5/10 let.

Nikdy v tom nejste sami a stejné problémy se zuby, které řešíte nyní Vy, řeší i tisíce lidí okolo Vás. Nebojte se.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: