Zubní kartáček Curaprox 5460

Velmi jemný zubní kartáček, který má 5460 vláken v malé hlavičce. Je mimořádně šetrný k dásním. Při objednávce - 1 ks v balení (plastový blister).

Kartáček přiložte k dásním pod úhlem 45 stupňů a krouživými a vibračními pohyby stírejte nečistoty a zubní plak směrem od kořene ke korunce zubu a ze žvýkacích plošek stoliček. Nezapomínejte, že zubní kartáček nezastupuje funkci mezizubních kartáčků či dentálních nití. Zubní kartáčky měňte podle stupně opotřebení, ale vždy minimálně jednou za tři měsíce.

Různé barevné varianty.

 
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
129 Kč 129 Kč / 1 ks
Zubní kartáček Curaprox 5460
Prověřené produkty pro správnou ústní hygienu
Produkty na e-shopu
Všechny produkty na e-shopu mám ozkoušené, vím, že pomáhají a nepoškozují zuby.
Videa zdarma k produktům
Videa zdarma ke zhlédnutí
K produktům naleznete zdarma videa ke zhlédnutí, jak se používají. Videa naleznete na stránce klara.jaknazuby.cz.
Produkty od známých a prověřených firem
Produkty od prověřených firem
Na e-shopu naleznete produkty pouze od známých a prověřených firem na trhu.

Výhody

  • ultra jemná vlákna
  • 5460 vláken v malé hlavičce
  • speciální vlákna Curen
  • zakulacené konce vláken
  • osmihranná rukojeť
  • různé barevné varianty

Popis

CS Ultra Soft 5460 - ultra jemná vlákna, barevné varianty

Čištění zubů znamená také čištění dásňového žlábku. Dásňový žlábek – prostor mezi zuby a dásněmi – je živnou půdou pro bakterie, které způsobují záněty a parodontózu. Čistí dokonale a šetrně v oblasti dásňového žlábku.

Nezapomínejte, že zubní kartáček nezastupuje funkci mezizubních kartáčků či dentálních nití. Zubní kartáčky měňte podle stupně opotřebení, ale vždy minimálně jednou za tři měsíce, po ukončení infekčního onemocnění nebo pokud se Vám vlákna roztřepí

Barevné varianty

  • Barva kartáčku a vláken se může lišit od přiložených fotografií. Odesílám vždy dle aktuálních skladových zásob. Děkuji za pochopení. 

Zoubková magnetka

Ke každému nákupu nad 279 Kč vždy obdržíte jednu veselou motivační zoubkovanou magnetku zdarma. Tuto magnetku, když přichytíte doma například na lednici, vyfotíte ji a nasdílíte ji s mým označením na sociální sítě, tak máte na další nákup slevu! Označení musím vidět, aby sleva platila.

Zoubkových magnetek mám vícero druhů, takže je zde i možnost sbírání všech. Zoubkové magnetky si oblíbí jak děti, tak dospělí a na lednici vypadají hezky.

Návštěva lékaře

Nesmím opomenout zmínit, že velmi důležité jsou pravidelné preventivní prohlídky, které bychom měli u zubního lékaře podstoupit alespoň 2x ročně.

Prevence je důležitá a díky těmto prohlídkám předcházíme vážnějším stavům dutiny ústní. Pravidelné kontroly u zubního lékaře a dentální hygienistky jsou levnější, než jednorázová návštěva za 5/10 let.

Nikdy v tom nejste sami a stejné problémy se zuby, které řešíte nyní Vy, řeší i tisíce lidí okolo Vás. Nebojte se.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: